jste zde: úvodní » Novinky » Poděkujte poslancům a poslankyním, kteří hlasovali pro zákaz kožešinových farem


Poděkujte poslancům a poslankyním, kteří hlasovali pro zákaz kožešinových farem

Konec utrpení norků a lišek v malých klecích je zase o krůček blíž. Ve středu 7.6. prošla Poslaneckou sněmovnou novela zákona, která vede k ukončení provozu kožešinových farem v České republice. Pro podporu zákazu hlasovalo celkem 132 poslanců a poslankyň. Legislativní cesta tohoto návrhu tak může pokračovat dál do Senátu. Pokud jej Senát schválí, poputuje ještě na podpis prezidenta republiky. Podle návrhu schváleného Poslaneckou sněmovnou, který předložil poslanec R. Böhnisch, by musely kožešinové  farmy ukončit svoji činnost do 31. 1. 2019.

Pokud s námi sdílíte radost, že hlasování o novele zákona přineslo pozitivní výsledek pro zvířata, níže najdete seznam těch, díky kterým se to podařilo. Chcete-li jim poslat děkovný email, máte jedinečnou příležitost. Celkový přehled kdo jak hlasoval naleznete zde.
 

ČSSD

František Adámek adamekf@psp.cz

Marie Benešová benesovam@psp.cz

Vlasta Bohdalová bohdalovav@psp.cz

Robin Böhnisch bohnischr@psp.cz

Karel Černý cernyk@psp.cz

Jaroslav Foldyna foldynaj@psp.cz

Vlastimil Gabrhel gabrhelv@psp.cz

Jan Hamáček hamacekj@psp.cz

Pavel Havíř havirp@psp.cz

Pavel Holík holikp@psp.cz

Stanislav Huml humls@psp.cz

Milan Chovanec Chovanecm@psp.cz

Igor Jakubčík jakubciki@psp.cz

Vítězslav Jandák jandakv@psp.cz

Zuzana Kailová kailovaz@psp.cz

Václav Klučka kluckav@psp.cz

Petr Kořenek korenekp@psp.cz

Jaroslav Krákora krakoraj@psp.cz

Jan Mládek mladekj@psp.cz

Lukáš Pleticha pletichal@psp.cz

Pavel Ploc plocp@psp.cz

Adam Rykala rykalaa@psp.cz

Antonín Seďa sedaa@psp.cz

Roman Sklenák sklenakr@psp.cz

Bohuslav Sobotka sobotka@psp.cz

Zdeněk Syblík syblikz@psp.cz

Ladislav Šincl sincll@psp.cz

Lubomír Toufar toufarl@psp.cz

Milan Urban urbanm@psp.cz

Dana Váhalová vahalovad@psp.cz

Roman Váňa vanar@psp.cz

Ladislav Velebný velebnyl@psp.cz

Václav Votava votavav@psp.cz

Markéta Wernerová wernerovam@psp.cz

Jaroslav Zavadil zavadilj@psp.cz

Václav Zemek zemekv@psp.cz

 

ANO

Andrej Babiš babisa@psp.cz

Miloš Babiš babism@psp.cz

Martina Berdychová berdychovam@psp.cz

Stanislav Berkovec berkovecs@psp.cz

Richard Brabec brabecr@psp.cz

Milan Brázdil brazdilm@psp.cz

Pavel Čihák cihakp@psp.cz

Jaroslav Faltýnek faltynekj@psp.cz

Matěj Fichtner fichtnerm@psp.cz

Josef Hájek hajekj@psp.cz

Jiří Holeček holecekj@psp.cz

Bohuslav Chalupa chalupab@psp.cz

Miloslav Janulík janulikm@psp.cz

David Kasal kasald@psp.cz

Martin Kolovratník kolovratnikm@psp.cz

Martin Komárek komarekm@psp.cz

Jana Lorencová lorencovaj@psp.cz

Ladislav Okleštěk oklestekl@psp.cz

Jana Pastuchová pastuchovaj@psp.cz

František Petrtýl petrtylf@psp.cz

Stanislav Pfléger pflegers@psp.cz

Pavel Plzák plzakp@psp.cz

Roman Procházka prochazkar@psp.cz

Karel Rais raisk@psp.cz

Miloslava Rutová rutovam@psp.cz

Martin Sedlář sedlarm@psp.cz

Bronislav Schwarz schwarzb@psp.cz

Zdeněk Soukup soukupz@psp.cz

Martin Stropnický stropnickym@psp.cz

Zuzana Šánová sanovaz@psp.cz

Pavel Šrámek sramekp@psp.cz

Karel Tureček turecekk@psp.cz

Helena Válková valkovah@psp.cz

Pavel Volčík volcikp@psp.cz

Radek Vondráček vondracekr@psp.cz

Vlastimil Vozka vozkav@psp.cz

Rostislav Vyzula vyzular@psp.cz

Jiří Zlatuška zlatuskaj@psp.cz

  

KSČM

Jiří Dolejš dolejsj@psp.cz

Stanislav Grospič grospics@psp.cz

Gabriela Hubáčková hubackovag@psp.cz

Stanislav Mackovík mackoviks@psp.cz

Květa Matušovská koncickak@psp.cz

Josef Nekl neklj@psp.cz

Marta Semelová semelovam@psp.cz

Karel Šidlo sidlok@psp.cz

Jiří Valenta valentaj@psp.cz

Miloslava Vostrá vostram@psp.cz

Josef Zahradníček zahradnicekj@psp.cz

  

TOP09-S

Zdeněk Bezecný bezecnyz@psp.cz

Jan Farský farskyj@psp.cz

Petr Gazdík gazdikp@psp.cz

Leoš Heger hegerl@psp.cz

Jitka Chalánková chalankovaj@psp.cz

Miroslav Kalousek kalousekm@psp.cz

Daniel Korte korted@psp.cz

Jiří Koubek koubekj@psp.cz

Věra Kovářová kovarovav@psp.cz

Michal Kučera kuceram@psp.cz

Helena Langšádlová langsadlovah@psp.cz

František Laudát laudatf@psp.cz

Jaroslav Lobkowicz lobkowiczj@psp.cz

Nina Nováková novakovan@psp.cz

Herbert Pavera paverah@psp.cz

Gabriela Pecková peckovag@psp.cz

Markéta Pekarová Adamová adamovam@psp.cz

Martin Plíšek plisekm@psp.cz

František Vácha vachaf@psp.cz

Kristýna Zelienková zelienkovak@psp.cz

  

ODS

Marek Benda bendam@psp.cz

Petr Bendl bendlp@psp.cz

Pavel Blažek blazekp@psp.cz

Jana Černochová cernochovaj@psp.cz

Simeon Karamazov karamazovs@psp.cz

Bohuslav Svoboda svobodab@psp.cz

Jan Zahradník zahradnikj@psp.cz

  

KDU-ČSL

Ondřej Benešík benesiko@psp.cz

Pavla Golasowská golasowskap@psp.cz

Daniel Herman hermand@psp.cz

Ludvík Hovorka hovorkal@psp.cz

Jiří Junek junekj@psp.cz

Vít Kaňkovský kankovskyv@psp.cz

Jaroslav Klaška klaskaj@psp.cz

Petr Kudela kudelap@psp.cz

Jiří Mihola miholaj@psp.cz

  

Úsvit

Augustin Karel Andrle Sylor andrlea@psp.cz

Marek Černoch cernochm@psp.cz

Olga Havlová havlovao@psp.cz

David Kádner kadnerd@psp.cz

Martin Lank lankm@psp.cz

Jiří Štětina stetinaj@psp.cz

  

Nezařaz

Petr Adam adamp@psp.cz

Radim Fiala fialar@psp.cz

Karel Fiedler fiedlerk@psp.cz

Jana Hnyková hnykovaj@psp.cz

Jaroslav Holík holikj@psp.cz

»zpět do archivu novinek

© Všechna práva vyhrazena   - Proti srsti

tvorba webových stránek ANTstudio.cz