jste zde: úvodní » Co můžete udělat Vy?


Co můžete udělat Vy?

Jak se můžete zapojit:

 1. Vyzvěte senátory ke schválení zákazu chovu tzv. kožešinových zvířat na www.vesvekuzi.com.
 2. Vyfoťte se s hashtagem #vesvekuzi napsaným na vlastním těle a sdílejte svoji fotografii na sociálních sítích.
 3. Ukažte obchodníkům, že si přejete nakupovat v obchodech bez kožešin, a staňte se fanoušky facebookové stránky Obchod bez kožešin. Pozvěte k účasti své přátele. Podporujte obchodníky, kteří se zapojili do programu Obchod bez kožešin. Jejich aktualizovaný seznam naleznete na webu www.obchodbezkozesin.cz.
 4. Nekupujte výrobky z pravých kožešin! Nejste-li si jisti, jak rozpoznat pravou kožešinu od umělé, pomůže Vám náš rádce do kapsy.
 5. Šiřte informace o problematice tzv. kožešinových zvířat a kožešinové módy. Na požádání Vám zašleme tištěné materiály (pište na materialy@svobodazvirat.cz).
 6. Uspořádejte ve svém městě výstavu! Zdarma Vám zapůjčíme putovní výstavu "Proti srsti" s informacemi o problematice kožešinové módy. Obsahuje celkem 8 bannerů (100 x 70 cm), které se dají snadno zavěsit. Výstavu lze zaslat i poštou. Máte-li zájem, kontaktujte nás prosím na e-mailu vystavy@svobodazvirat.cz. Děkujeme!
 7. Máte-li možnost umístit na své stránky banner odkazující na web Proti srsti, prosím kontaktujte nás na protisrsti@svobodazvirat.cz.
 8. Můžete-li, přidejte na své internetové stránky odkaz na web Proti srsti - www.protisrsti.cz, případně na další projekty této kampaně (www.obchodbezkozesin.cz).
 9. Podpořte aktivity Svobody zvířat, jehož cílem je pomoci těm, kteří se sami nemohou bránit. Staňte se jeho členy.
 10. Činnost Svobody zvířat můžete podpořit také finančně, a sice jednorázovým darem na číslo účtu ČSOB Plzeň 235 379 860/0300 nebo trvalou podporou v podobě trvalého příkazu ze svého účtu.
 11. Pošlete nám DMS!
 12. Staňte se dobrovolníkem.
 13. Jak se zapojit do ochrany zvířat i do činnosti Svobody zvířat?
 14. Jste-li obchodník, zapojte se do celosvětového programu Obchod bez kožešin (Fur Free Retailer - FFR), jehož cílem je podpora bezkožešinové módy. Díky programu informujeme zákazníky o tom, kteří návrháři, výrobci či prodejci se rozhodli nepodporovat svou činností obchod s pravými kožešinami. Aktualizovaný seznam obchodníků včetně informací, jak se do programu zapojit, naleznete na www.obchodbezkozesin.cz (případně na anglických stránkách www.furfreeretailer.com).

Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Tyto stránky vznikly za finanční podpory:

WSPA (World Society for the Protection of Animals) FFA (Fur Free Aliance)


Podpořte naše další projekty:

Obchody bez kožešin, www.obchodbezkozesin.cz Design Against Fur (Designem proti kožešinám - DAF) je mezinárodní studentská soutěž v navrhování plakátů a v tvorbě flashových animací.

© Všechna práva vyhrazena   - Proti srsti

tvorba webových stránek ANTstudio.cz