jste zde: úvodní » Co můžete udělat Vy?


Co můžete udělat Vy?

 

 

Jak se můžete zapojit:

 1. Ukažte obchodníkům, že si přejete nakupovat v obchodech bez kožešin, a staňte se fanoušky facebookové stránky Obchod bez kožešin. Pozvěte k účasti své přátele. Podporujte obchodníky, kteří se zapojili do programu Obchod bez kožešin. Jejich aktualizovaný seznam naleznete na webu www.obchodbezkozesin.cz.
 2. Nekupujte výrobky z pravých kožešin! Nejste-li si jisti, jak rozpoznat pravou kožešinu od umělé, pomůže Vám náš rádce do kapsy.
 3. Šiřte informace o problematice tzv. kožešinových zvířat a kožešinové módy. Na požádání Vám zašleme tištěné materiály (pište na materialy@svobodazvirat.cz).
 4. Uspořádejte ve svém městě výstavu! Zdarma Vám zapůjčíme putovní výstavu "Proti srsti" s informacemi o problematice kožešinové módy. Obsahuje celkem 8 bannerů (100 x 70 cm), které se dají snadno zavěsit. Výstavu lze zaslat i poštou. Máte-li zájem, kontaktujte nás prosím na e-mailu vystavy@svobodazvirat.cz. Děkujeme!
 5. Máte-li možnost umístit na své stránky banner odkazující na web Proti srsti, prosím kontaktujte nás na protisrsti@svobodazvirat.cz.
 6. Můžete-li, přidejte na své internetové stránky odkaz na web Proti srsti - www.protisrsti.cz, případně na další projekty této kampaně (www.obchodbezkozesin.cz).
 7. Činnost Svobody zvířat můžete podpořit také finančně, a sice jednorázovým darem na číslo účtu ČSOB Plzeň 235 379 860/0300 nebo trvalou podporou v podobě trvalého příkazu ze svého účtu.
 8. Pošlete nám DMS!
 9. Staňte se dobrovolníkem.
 10. Jak se zapojit do ochrany zvířat i do činnosti Svobody zvířat?
 11. Jste-li obchodník, zapojte se do celosvětového programu Obchod bez kožešin (Fur Free Retailer - FFR), jehož cílem je podpora bezkožešinové módy. Díky programu informujeme zákazníky o tom, kteří návrháři, výrobci či prodejci se rozhodli nepodporovat svou činností obchod s pravými kožešinami. Aktualizovaný seznam obchodníků včetně informací, jak se do programu zapojit, naleznete na www.obchodbezkozesin.cz (případně na anglických stránkách www.furfreeretailer.com).

Vytisknout stránku

© Všechna práva vyhrazena   - Proti srsti

Tvorba webových stránek ANTstudio.cz